استان تهران
info@zibapan.ir
09125866948
تماس با ما

مراحل آماده سازی پنجره upvc

از زماني كه تصميم مي گيريد در ساختمان خود از پنجره upvc استفاده كنيد تا زماني كه اين پنجره ها در ساختمانتان نصب شده و از راحتي و زيبايي آن لذت مي بريد مراحلي وجود دارند كه به شرح زير است:

1- آماده سازي: در اين مرحله در صورتي كه ساختمان در حال ساخت است، اندازه و جاي پنجره ها در نظر گرفته شده و جاي پنجره درديوار خالي گذاشته مي شود. در صورتي كه پنجره ها تعويض شوند. پنجره قبلي از جاي خود برداشته مي شود.

2- اندازه گيري: در اين مرحله اندازه گيري پنجره توسط تيم اندازه گيري پنجره تهران با استفاده از مترهاي دقيق ليزري و رعايت اصول اندازه گيري انجام مي گردد.

3- انتخاب نوع و نقشه پنجره: در اين مرحله تيم فني زیبا پن صنعت انواع پنجره، انواع بازشو(كشويي، لولا و ...)، يراق آلات و شيشه (يك جداره، دو جداره، سه جداره، رفلكس و ....) به شما معرفي و پيشنهادات فني خود را در زمينه مدل پنجره ارائه مي نمايند. تا در نهايت بهترين تصميم را براي پنجره upvc خود بگيريد.

4- نقشه كشي: پس از اندازه گيري دقيق و انتخاب نوع پنجره، پروفيل، شيشه و يراق آلات، نقشه پنجره همرا با تمامي جزئيات آن توليد شده و به كارگاه توليد پنجره ارسال مي گردد. در كارگاه با استفاده از پروفيل هاي مشخص شده و گالوانيزه مورد نياز، پنجره توليد مي شود، يراق آلات و شيشه روي آن نصب شده و به محل شما ارسال مي گردد.

5- نصب: در اين مرحله تيم فني نصب به محل شما اعزام شده و پنجره ها را با رعايت اصول فني نصب مي كنند.

6- آموزش: تيم نصب آموزش استفاده و نگهداري از پنجره هاي upvc را همراه با بروشور هاي لازم به شما ارائه مي نمايند تا بتوانيد نهايت استفاده را از پنجره upvc خود داشته باشيد. 7- خدمات پس از فروش: در زیبا پن صنعت، فروش پايان يك قرارداد نيست و آغاز يك تعهد است. تمامي پنجره هاي توليدي، از نظر پروفيل، يراق آلات و شيشه داراي ضمانت يك ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله هستند. كليه پنجره هاي توليدي در مجموعه زیبا پن صنعت داراي شناسنامه و شماره سريال بوده و به سرعت قابل بازيابي و پيگيري هستند.