استان تهران
info@zibapan.ir
09125866948
تماس با ما

مراحل نصب پنجره

نصب پنجره upvc مرحله اي متفاوت از توليد پنجره upvc است.

پنجره upvc در كارخانه ساخت پنجره با استفاده از پروفيل هاي upvc توليد مي شود. شيشه دوجداره پنجره در محل كارخانه يا در كارخانه شيشه سازي به صورت جداگانه توليد مي شود. شيشه و پنجره upvc به محل نصب پنجره حمل مي گردند. و كار نصب آغاز مي شود. نصب پنجره upvc به صورت مختصر شامل مراحل زير است:

1- آماده سازي محل نصب پنجره upvc: در صورتي كه ساختمان نوساز است و پنجره ها براي اولين بار نصب مي شوند، در مرحله ساخت بايد جاي پنجره آماده شده باشد كه معمولاً از يك كلاف فلزي براي استحكام و زيبايي بيشتر استفاده مي شود. هرچند مي توان پنجره را بدون قاب فلزي هم نصب كرد، اما براي افزايش استحكام و امنيت از قاب فلزي استفاده مي شود. در صورتي كه پنجره جديد را با پنجره هاي قديمي جايگزين مي كنيد، ابتدا بايد پنجره هاي قديمي برداشته شوند و تنها يك قاب از آن ها باقي بماند.

2- نصب پنجره upvc: در اين مرحله پنجره در محل خود نصب مي شود و با استفاده از پيچ هاي مخصوص، در جاي خود محكم مي گردد. تعداد و نوع پيچ ها در استحكام محل پنجره بسيار مؤثر است.

3- نصب شيشه هاي دو جداره و رگلاژ: در اين مرحله شيشه نصب مي گردد و لنگه هاي پنجره upvc رگلاژ مي شود تا علاوه بر سهولت در باز و بسته شدن، از عايق بندي مناسب نيز برخوردار باشد.

4- آب بندي پنجره upvc : در اين مرحله  با استفاده از چسب هاي آب بندي سيليكون ، درزهاي كنار پنجره آب بندي مي شوند تا از ورود و خروج گرما، گرد و خاك و آلودگي صوتي جلوگيري شود.

به خاطر داشته باشيد كه نصب پنجره upvc كاري تخصصي است و در حقيقت زيبايي و استحكام پنجره شما به اين مرحله بستگي دارد.